Iberion komunikaty Źródło: IBERION
Autor IBERION - 14 Październik 2022

Anna Jagłowska rozszerza swoją rolę w grupie mediowej Iberion i obejmuje stanowisko Strategicznego Doradcy Prezesa Zarządu. Bez zmian będzie sprawować również funkcję Dyrektor Sprzedaży Agencyjnej.

Anna Jagłowska przez lata sprawowała funkcje dyrektorskie w Onecie (2000-2007), Interii (2007-2009), Inforze (2009-2014) oraz Inisie (2014-2019). Do grupy mediowej Iberion dołączyła w październiku 2019 roku i w ciągu 3 lat dała poznać się jako wirtuozka sprzedaży, zaangażowana, lojalna ekspertka oraz wspaniała koleżanka.

- Dołączając do Grupy Iberion trzy lata temu wiedziałam, że czeka mnie fantastyczna przygoda podczas której poznam wielu ambitnych, młodych i pracowitych ludzi z głowami pełnymi marzeń, ale jednocześnie twardo wyznaczającymi cele zarówno sobie jak i swoim zespołom. Nie lubię mówić o sobie, ale korzystając z okazji chciałabym szczególnie podziękować za współpracę redakcjom, które dzielnie mnie wspierały w realizacji projektów. Agacie Kulasiewicz za pomoc w rozjaśnianiu różnych aspektów prawnych wiążących się z publikacją reklam, zarządowi za zaufanie jakim mnie obdarzył powierzając mi obowiązki dyrektora sprzedaży oraz prezesowi za dodatkowe wyzwanie i funkcję Strategicznego Doradcy. Szczególne podziękowania kieruję również do Janka Krusia, który codziennie wspierał mnie w realizacji projektów reklamowych i zawsze miał czas na kolejne wdrożenia. Wierzę, że dzięki wspólnej pracy, koleżeńskim relacjom, wytrwałości w realizacji odważnych i innowacyjnych projektów mamy szansę na wyznaczanie nowych standardów w środowisku mediowym - komentuje Anna Jagłowska.

- Od ponad trzech lat mam przywilej współpracować z Anią na partnerskich zasadach. Każdego dnia uczę się od niej czegoś nowego, za co jestem jej dozgonnie wdzięczny. Wierzę, że rozszerzenie roli jest następnym krokiem, dzięki któremu Ania będzie mogła wnosić do firmy jeszcze więcej wartości, co pozwoli wznosić ją na jeszcze wyższy poziom. Praca z nią Anią to bezdyskusyjnie mieszanka przyjemności i codziennej inspiracji - dodaje wiceprezes Jan Kruś.

- Rozszerzenie roli Anny Jagłowskiej i zaoferowanie jej funkcji mojego Strategicznego Doradcy to naturalna kolej rzeczy. Ania jest wirtuozką sprzedaży, ale jej wiedza i doświadczenie są również bezcenne w innych obszarach biznesu mediowego. W trakcie 3 lat współpracy bez wątpienia dała się poznać jako osoba, którą warto obdarzyć zaufaniem, dlatego jestem podekscytowany, że teraz będę miał okazję jeszcze częściej czerpać od niej wiedzę i wspólnie realizować kolejne inicjatywy - podsumowuje prezes grupy mediowej Iberon Albert Wójcik.

Następny artykuł