Iberion komunikaty Źródło: IBERION
Autor IBERION - 2 Luty 2023

Hubert Skrzypczyk obejmuje funkcję Head of Short Video w grupie mediowo-społecznościowej Iberion

Po 4 latach pracy w grupie mediowo-społecznościowej Iberion, Hubert Skrzypczyk rozpoczyna kolejne wyzwanie i obejmuje stanowisko Head of Short Video. Będzie odpowiadał za rozwój krótkiej formy video na platformach YouTube, Tik Tok czy Facebook. Do tej pory piastował funkcję Head of Social Media.

Krótkie formy video są w ostatnich latach najszybciej rosnącym trendem digitalowym. W polskiej branży mediów Iberion jest liderem m.in. na Tiktoku oraz platformie YouTube Shorts. Jako pierwsza i największa grupa mediowo-społecznościowa, spółka kładzie szczególny nacisk na rozwój tego obszaru.

- Dziękuję za zaufanie! Jestem wdzięczny za możliwość dalszego rozwijania się w Iberionie. Wierzę, że krótkie formy video będą kontynuować swój dynamiczny wzrost w przyszłości - komentuje Hubert Skrzypczyk.

Kanały Gońca i Świata Gwiazd na Tik Toku mają odpowiednio 330 000 i 205 000 followersów, co oznacza najwyższe wyniki spośród mediów informacyjnych i plotkarskich. W ciągu ostatnich 3 miesięcy krótkie formy osiągnęły w Iberionie rekordowe wyniki wyświetleń.

- W Iberionie wyznajemy zasadę bezkompromisowego doceniania najlepszych osiągnięć. Hubert ma na swoim koncie znakomite wyniki, dlatego był pierwszym wyborem, jeśli chodzi o prowadzenie w pełnym wymiarze tak dynamicznie rozwijającego się obszaru jak krótka forma video. Jestem pewny, że wzrosty osiągnięte w tym sektorze będą imponujące i dadzą nam wszystkim wiele radości. Gratuluję i trzymam kciuki! - dodaje prezes grupy mediowej Iberion Albert Wójcik.

Następny artykuł