Iberion komunikaty Źródło: IBERION
Autor IBERION - 21 Październik 2022

Hubert Skrzypczyk nowym head of social media w grupie mediowo-społecznościowej Iberion

Hubert Skrzypczyk awansował w strukturze grupy mediowo-społecznościowej Iberion i objął stanowisko head of social media. To wspaniała i inspirująca historia, którą warto się dzielić.

- Dołączyłem do Grupy Iberion 4 lata temu rozpoczynając swoją ścieżkę zawodową. Jako totalny świeżak na rynku nie sądziłem, że praca faktycznie może sprawiać przyjemność i satysfakcję. Jak to mówią: „Wybierz pracę, którą kochasz, a nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w Twoim życiu”. Przez ostatnie lata udało mi się zdobyć ogromną wiedzę, poznać masę ekspertów, pomóc setkom osób. Zajmuję się Social Mediami i cieszę się, że Iberion tak mocno na nie stawia - są kluczowe do rozwoju, a rozwój to drugie imię naszej firmy! Z tego miejsca chciałbym podziękować Zarządowi za szansę, a także zaufanie, jakim mnie obdarzyli. Dziękuję również mojemu zespołowi, na którym mogę zawsze polegać, wszystkim działom za świetną współpracę, a także wielu inspirującym osobom, które dane było mi poznać przez ten czas. Już nie mogę się doczekać kolejnych rozdziałów tworzonych wspólnie z Iberion - komentuje Hubert Skrzypczyk.

- Niezmiernie się cieszę, że Hubert tak dynamicznie rozwija się w strukturach naszej firmy i awansował na stanowisko head of social media. To zawsze budujące, gdy najwyższe stanowiska w firmie obejmują ludzie, którzy są związani z organizacją od lat. Jesteśmy liderem zasięgowym wielu sektorów tematycznych mediów społecznościowych, dlatego ta funkcja jest w naszej grupie kluczowa. Hubert to zaangażowany, lojalny, zawsze dowożący wyniki oraz pełen inicjatywy do zmian na lepsze specjalista, więc jestem pewny, że doskonale sobie poradzi, a w nadchodzących latach będziemy się wspólnie rozwijać i realizować kolejne ambitne plany - dodaje Albert Wojcik, prezes Iberion.

Hubert Skrzypczyk jest związany z grupą mediowo-społecznościową od stycznia 2019 roku. Po kolei pełnił funkcje: social media specialist, social media manager, head of facebook assets growth, by w październiku 2022 roku objąć stanowisko head of social media.

Następny artykuł