Iberion Źródło: Iberion
Autor IBERION - 7 Kwiecień 2023

Kamil Kacperczyk i Jan Kozłowski dołączają do Iberionu

Wraz z początkiem kwietnia do grupy mediowo-społecznościowej Iberion dołączają Kamil Kacperczyk oraz Jan Kozłowski. Obaj wzmocnią dział video Iberion. Wcześniej związani byli z Super Expressem.

- O transfer Kamila Kacperczyka zabiegaliśmy od dłuższego czasu, ponieważ już dawno zorientowaliśmy się, że jest on najlepszym ekspertem od społecznościowego video w polskich mediach. Umiejętności Kamila są powszechnie znane i cenione, dlatego z wyjątkowym rozbawieniem przyjąłem komunikat ZPR Media o zmianie strategii i rzekomych powodach jego odejścia - mówi Maksymilian Tomanek, dyrektor operacyjny Iberion, który na poziomie zarządu odpowiada m.in. za pion społecznościowy.

- Cieszę się, że dołączam do młodego i prężnie rozwijającego się zespołu ludzi z pasją. Grupa Iberion udowodniła, iż stanowi poważną konkurencję dla gigantów mediowych. Ostatnie miesiące pokazały, że na FB i TikToku po prostu nie mają sobie równych. Nasz cel to stworzenie unikatowych produkcji wideo oraz zbudowanie największego w kraju kanału mediowego na YouTube - mówi Kamil Kacperczyk.

Kamil Kacperczyk obejmie w Iberion stanowisko Head of Video, a Jan Kozłowski - jego zastępcy.

Iberion to pierwsza i największa w Polsce grupa mediowo-społecznościowa. Należą do niej m.in. takie serwisy jak Goniec.pl, ŚwiatGwiazd.pl, Smakosze.pl, Lelum.pl czy BiznesInfo.pl. Grupa jest liderem na polskim Facebooku oraz TikToku.

Następny artykuł