Rekrutacja IBERION Sp. z o.o. Źródło: Brak
Autor IBERION - 15 Czerwiec 2019

Grupa IBERION - Szansa na karierę dla młodych

Maksymilian Tomanek - w 2015 roku dołączył do nowopowstałego portalu Pikio.pl jako jeden z pierwszych redaktorów. W 2016 roku został zastępcą redaktora prowadzącego, a już rok później - redaktorem prowadzącym. W 2018 roku Zarząd grupy IBERION awansował go na stanowisko dyrektora ds. rozwoju Grupy. Obecnie odpowiada za wyniki i strategię rozwoju istniejących portali, a także nadzoruje prace nad nowymi projektami.

Michalina Kobla - w 2016 roku dołączyła do grupy IBERION jako reporterka. Od tego czasu nieustannie rozwijała swoje kompetencje. Dziś jest redaktor naczelną WTV - Nowej Telewizji Internetowej, oraz portalu AntyFake.pl - jednego z pierwszych w Polsce serwisów fact-checkingowych.

Julia Hermaszewska - w 2017 roku dołączyła do grupy IBERION jako redaktor nowo powstałego portalu Lelum.pl. Już po roku awansowała na stanowisko redaktor naczelnej serwisu. Od tego czasu portal zanotował 10-krotny wzrost unikalnych użytkowników i generuje ponad 20 milionów odsłon miesięcznie, uplasował się także w czołowej piątce największych portali kobiecych w kraju.

Albert Długoszewski - w 2018 roku dołączył do grupy IBERION jako specjalista ds. social media. Jego pasja oraz zaangażowanie sprawiły, że bardzo szybko został doceniony przez Zarząd spółki i błyskawicznie osiągnął sukces awansując na wysokie stanowisko.

Rekrutacja: Agata Koryzma
mail: agata.koryzma@iberion.pl

Następny artykuł